BZX84B30 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Good-Ark Semiconductor
קיים במלאי: 3,295
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Panjit International Inc.
Diodes Incorporated
דיודות - זנר (Zener) 30 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84B30
מק"ט מוצר של DigiKey
4878-BZX84B30TR-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84B30
תיאור
DIODE ZENER 30V 300MW SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BZX84B30 דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
80 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 21 V
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-3 (TO-236)‎
הספק - מקס'
300 mW