BZX84B39
מק"ט מוצר של DigiKey
4878-BZX84B39TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4878-BZX84B39CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4878-BZX84B39DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84B39
תיאור
DIODE ZENER 39V 300MW SOT-23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 39 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZX84B39 דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
130 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 27.3 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-3 (TO-236)‎
הספק - מקס'
300 mW