BZX84B39 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 39V 300MW SOT-23-3 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 6 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 39 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOT-23-3 (TO-236) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | BZX84B39 דגמים |
קטגוריה | עכבה (מקס') (Zzt) 130 Ohms |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 50 nA @ 27.3 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -50°C ~ 150°C (TJ) |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | מארז / תיבה |
טולרנס ±2% | מארז ההתקן של הספק SOT-23-3 (TO-236) |
הספק - מקס' 300 mW |