BZX84C20
מק"ט מוצר של DigiKey
4878-BZX84C20TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4878-BZX84C20CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4878-BZX84C20DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C20
תיאור
DIODE ZENER 20V 300MW SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 20 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZX84C20 דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
55 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 14 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-3 (TO-236)‎
הספק - מקס'
300 mW