BZX84C36-AQ זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Diotec Semiconductor
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Diotec Semiconductor
קיים במלאי: 2,354
גיליון נתונים
Panjit International Inc.
Diodes Incorporated
Taiwan Semiconductor Corporation
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 296
דיודות - זנר (Zener) 36 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84C36-AQ
מק"ט מוצר של DigiKey
4878-BZX84C36-AQTR-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C36-AQ
תיאור
DIODE ZENER 36V 300MW SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BZX84C36-AQ דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 25.2 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 150°C (TJ)
אריזה
בתפזורת
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±5%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-3 (TO-236)‎
עכבה (מקס') (Zzt)
90 Ohms