DI018C03PT
מק"ט מוצר של DigiKey
4878-DI018C03PTTR-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DI018C03PT
תיאור
MOSFET N/P-CH 30V 27A 8QFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
MOSFET‏ - מערכים 30V 27A (Tc), 18A (Tc) 10.8W (Tc) הרכבה משטחית ‎8-QFN (3×3)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DI018C03PT דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.5‏ ב-µA‏250‏
יצרן
Diotec Semiconductor
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
nC‏12‏ ב-V‏4.5, nC‏20‏ ב-V‏10
אריזה
בתפזורת
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1122pF ב-15V, 1150pF ב-20V
סטטוס החלק
פעיל
הספק - מקס'
10.8W (Tc)
טכנולוגיה
MOSFET (תחמוצת מתכת)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
תצורה
תעלת N ותעלת P
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
30V
מארז‏ / תיבה
‎8-PowerVDFN
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
27A (Tc), 18A (Tc)