DI100N10PQ-AQ
מק"ט מוצר של DigiKey
4878-DI100N10PQ-AQTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4878-DI100N10PQ-AQCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4878-DI100N10PQ-AQDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DI100N10PQ-AQ
תיאור
MOSFET N-CH 100V 80A 8-POWERTDFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 80A (Tc) 50W (Tc) הרכבה משטחית ‎8-QFN (5×6)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DI100N10PQ-AQ דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
64 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3400 pF @ 30 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
50W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
דירוג
לרכב
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V