DI100N10PQ | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | MOSFET PWRQFN 5X6 100V 0.0045OHM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 8 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | תעלת N 100 V 100A (Tc) 250W (Tc) הרכבה משטחית 8-QFN (5×6) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | DI100N10PQ דגמים |
קטגוריה | Vgs(th) (מקס') @ Id V3 ב-µA250 |
יצרן | מטען שער (Qg) (מקס') ב- Vgs 64 nC @ 10 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | Vgs (מקס') ±20V |
סטטוס החלק פעיל | קיבוליות כניסה (Ciss) (מקס') ב- Vds 3400 pF @ 30 V |
סוג FET | פיזור הספק (מקס') 250W (Tc) |
טכנולוגיה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 175°C (TJ) |
מתח מרזב-למקור (Vdss) 100 V | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C | מארז ההתקן של הספק 8-QFN (5×6) |
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ') 4.5V, 10V | מארז / תיבה |