DI100N10PQ
מק"ט מוצר של DigiKey
4878-DI100N10PQTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4878-DI100N10PQCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4878-DI100N10PQDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DI100N10PQ
תיאור
MOSFET PWRQFN 5X6 100V 0.0045OHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 100A (Tc) 250W (Tc) הרכבה משטחית ‎8-QFN (5×6)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DI100N10PQ דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
64 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3400 pF @ 30 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
250W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎8-QFN (5×6)‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V