ESD3B15WS | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 4878-ESD3B15WSCT-ND - סרט חתוך (CT) 4878-ESD3B15WSTR-ND |
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 15VWM 29VC SOD-323F |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 6 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 29V מלחץ12A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-323F |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ESD3B15WS דגמים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 12A (8/20µs) |
יצרן | הספק - מתקף שיא 350W |
אריזה סרט חתוך (CT) בתפזורת | הגנת קווי כוח לא |
סטטוס החלק פעיל | יישומים שימוש כללי |
סוג זנר (Zener) | קיבוליות @ תדר 75pF ב-1MHz |
ערוצים דו-כיווניים 1 | טמפרטורת פעולה -50°C ~ 125°C (TJ) |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 15V | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - פריצה (מינ') 16.7V | מארז / תיבה SC-90, SOD-323F |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 29V | מארז ההתקן של הספק |