ESD3B15WS
מק"ט מוצר של DigiKey
4878-ESD3B15WSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4878-ESD3B15WSTR-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ESD3B15WS
תיאור
TVS DIODE 15VWM 29VC SOD-323F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
29V מלחץ12A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-323F
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ESD3B15WS דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
12A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
350W
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
בתפזורת
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
קיבוליות @ תדר
75pF ב-1MHz
ערוצים דו-כיווניים
1
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 125°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מארז‏ / תיבה
SC-90, SOD-323F
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
29V