MBRS20200CT
מק"ט מוצר של DigiKey
4878-MBRS20200CT-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MBRS20200CT
תיאור
DIODE ARR SCHOT 200V 10A TO263AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 200 V 10A הרכבה משטחית 3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MBRS20200CT דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 A
יצרן
Diotec Semiconductor
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 200 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-50°C ~ 175°C
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
200 V
מארז ההתקן של הספק
TO-263AB (D2PAK)
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
10A