P4SMAJ14A
מק"ט מוצר של DigiKey
4878-P4SMAJ14ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4878-P4SMAJ14ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4878-P4SMAJ14ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P4SMAJ14A
תיאור
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
23.2V מלחץ17.2A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
P4SMAJ14A דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
17.2A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
14V
מארז‏ / תיבה
DO-214AC, SMA
מתח - פריצה (מינ')
15.6V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
23.2V