P4SMAJ170CA
מק"ט מוצר של DigiKey
4878-P4SMAJ170CATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4878-P4SMAJ170CACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4878-P4SMAJ170CADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P4SMAJ170CA
תיאור
TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AC
תיאור מפורט
275V מלחץ1.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
מודלים EDA/CAD
P4SMAJ170CA דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
1.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
פעיל
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
170V
מתח - פריצה (מינ')
189V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
275V