P4SMAJ18CA
מק"ט מוצר של DigiKey
4878-P4SMAJ18CATR-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P4SMAJ18CA
תיאור
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AC
תיאור מפורט
29.2V מלחץ13.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
מודלים EDA/CAD
P4SMAJ18CA דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
13.7A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
אריזה
בתפזורת
פעיל
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
18V
מתח - פריצה (מינ')
20V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
29.2V