P4SMAJ20A-AQ
מק"ט מוצר של DigiKey
4878-P4SMAJ20A-AQTR-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P4SMAJ20A-AQ
תיאור
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AC
תיאור מפורט
32.4V מלחץ12.3A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
מודלים EDA/CAD
P4SMAJ20A-AQ דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
12.3A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים חד-כיווניים
1
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
20V
מתח - פריצה (מינ')
22.2V
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
32.4V