P6SMBJ24A
מק"ט מוצר של DigiKey
4878-P6SMBJ24ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4878-P6SMBJ24ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4878-P6SMBJ24ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P6SMBJ24A
תיאור
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
38.9V מלחץ15.4A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMB)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
P6SMBJ24A דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
15.4A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
פעיל
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מתח - פריצה (מינ')
26.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
38.9V