SM2000GP
מק"ט מוצר של DigiKey
4878-SM2000GPTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4878-SM2000GPCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4878-SM2000GPDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SM2000GP
תיאור
DIODE STANDARD 2000V 1A DO213AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 2000 V 1A הרכבה משטחית AB‏213‏-DO‏ (MELF‏)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SM2000GP דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות רגילה מעל 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
1.5 µs
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 2 V
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
2000 V
מארז ההתקן של הספק
AB‏213‏-DO‏ (MELF‏)
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
טמפרטורת פעולה - צומת
-50°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 1 A