3120-N324-P7T1-W19DG3-15A
מק"ט מוצר של DigiKey
302-1647-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3120-N324-P7T1-W19DG3-15A
תיאור
CIR BRKR THRM SWITCH 15A IP65
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מפסקי זרם תרמי 15A 415 V AC 50 V DC נדנדה הרכבה בלוח
קטגוריה
מתח נקוב - AC
415 V
יצרן
E-T-A
מתח נקוב - DC
50 V
סדרה
סוג מפעיל (Actuator)
נדנדה
אריזה
תיבה
מספר הקטבים
2
סטטוס החלק
פעיל
הארה
ירוק
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
מתח הארה (נקוב)
115V
סוג מפסק זרם
תרמי
סוכנות הרשאות
CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
דירוג זרם (אמפר)
15A