CHPV15L85
מק"ט מוצר של DigiKey
2041-CHPV15L85-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CHPV15L85
תיאור
1500 V d.c., 10 x 85 mm PV fuse
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
נתיך מחזק 32 A 1500V 1 מעגלים חשמליים מחסנית מסילת DIN
קטגוריה
לשימוש עם / מוצרים קשורים
10 מ"מ × 85 מ"מ
יצרן
סוג נתיך
מחסנית
סדרה
סוג מחזק הנתיך
מחזק
אריזה
בתפזורת
מספר המעגלים
1
סטטוס החלק
פעיל
מתח
סוג ההרכבה
כיוון
אנכי
גודל נתיך
קוטר ‎0.394‎‏ אינץ' × ‎אורך ‎3.346‎‏ ‎‏אינץ' (10.00 מ"מ × 85.00 מ"מ)
תצורת הסיומת
הדק הברגה
דירוג זרם (אמפר)
32 A