FWC-10A10F
מק"ט מוצר של DigiKey
283-3094-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FWC-10A10F
תיאור
FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/700VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10A 600VAC AC 700VDC נתיך DC מחסנית מחייב מחזק
קטגוריה
מתח נקוב - AC
600VAC
יצרן
Eaton - Bussmann Electrical Division
מתח נקוב - DC
700VDC
סדרה
יישומים
חשמלי, תעשייתי
אריזה
בתפזורת
סוכנות הרשאות
CE, UR
סטטוס החלק
פעיל
זרם ניתוק @ מתח נקוב
50kA
סוג ההרכבה
מחייב מחזק
מארז‏ / תיבה
5AG‏, 10 מ"מ x‏ 38 מ"מ (ננסי)
סוג נתיך
מחסנית
גודל / מידה
קוטר 0.406‏ אינץ' x‏ אורך 1.500‏ אינץ' (38.10‏ מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
10A