FWP-40A14FA
מק"ט מוצר של DigiKey
283-3197-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FWP-40A14FA
תיאור
FUSE CARTRIDGE 40A 700VAC/800VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
40A 700VAC AC 800VDC נתיך DC מחסנית מחייב מחזק
קטגוריה
מתח נקוב - AC
700VAC
יצרן
Eaton - Bussmann Electrical Division
מתח נקוב - DC
800VDC
סדרה
יישומים
חשמלי, תעשייתי
אריזה
בתפזורת
סוכנות הרשאות
CE, CSA, UR
סטטוס החלק
פעיל
זרם ניתוק @ מתח נקוב
200kAAC, 50kA DC
סוג ההרכבה
מחייב מחזק
מארז‏ / תיבה
מחסנית, לא סטנדרטי
סוג נתיך
מחסנית
גודל / מידה
קוטר 0.563‏ אינץ' x‏ אורך 2.000‏ אינץ' (50.80‏ מ"מ x‏ 14.30‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
40A