1245HC80-RTR
מק"ט מוצר של DigiKey
283-1245HC80-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-1245HC80-RTRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-1245HC80-RTRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1245HC80-RTR
תיאור
FUSE BRD MT 80A 125VAC 72VDC SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
80 A 125 V AC 72 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית ‎2-SMD‏, פס עם קצה ריבועי
קטגוריה
מתח נקוב - DC
יצרן
זמן תגובה
ניתוק מהיר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם ניתוק @ מתח נקוב
500AAC, 1kA DC
סטטוס החלק
פעיל
I²t התכה
1700.0
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוכנות הרשאות
cURus, UL
סוג נתיך
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.484 אינץ' ‏x‏ רוחב 0.177 אינץ'‏ x‏ גובה 0.177 אינץ'‏ (12.30‏ מ"מ x‏ 4.50‏ מ"מ x‏ 4.50‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
125 V