5-0SMDJ28A
מק"ט מוצר של DigiKey
283-5-0SMDJ28ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-5-0SMDJ28ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-5-0SMDJ28ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5-0SMDJ28A
תיאור
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
45.4V מלחץ110A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMC
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
45.4V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
110A
סדרה
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
טלקום
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
28V
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - פריצה (מינ')
31.1V