5-0SMDJ33A
מק"ט מוצר של DigiKey
283-5-0SMDJ33ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-5-0SMDJ33ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-5-0SMDJ33ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5-0SMDJ33A
תיאור
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
53.3V מלחץ93.9A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMC
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
53.3V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
93.9A
סדרה
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
הגנת קווי כוח
לא
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
33V
מתח - פריצה (מינ')
36.7V