5-0SMDJ48CA
מק"ט מוצר של DigiKey
283-5-0SMDJ48CATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-5-0SMDJ48CACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-5-0SMDJ48CADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5-0SMDJ48CA
תיאור
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
77.4V מלחץ64.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMC
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
77.4V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
64.7A
סדרה
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
הגנת קווי כוח
לא
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
48V
מתח - פריצה (מינ')
53.3V