5-0SMDJ51CA
מק"ט מוצר של DigiKey
283-5-0SMDJ51CATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-5-0SMDJ51CACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-5-0SMDJ51CADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5-0SMDJ51CA
תיאור
TVS DIODE 51VWM 82.4VC SMC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
82.4V מלחץ60.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMC
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
82.4V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
60.7A
סדרה
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
טלקום
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
51V
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - פריצה (מינ')
56.7V