ACE1V4532-101-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-ACE1V4532-101-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-ACE1V4532-101-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-ACE1V4532-101-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACE1V4532-101-R
תיאור
CMC 100UH 150MA 2LN 5KOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µH @ 100 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 5 kOhms @ 10 MHz 150mA DCR 2Ohm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ACE1V4532-101-R דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
150mA
יצרן
Eaton - Electronics Division
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
2Ohm
סדרה
מתח נקוב - DC
50V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
ערכים נקובים
AEC-Q200
סוג מסנן
קו אות
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
2
גודל / מידה
אורך 0.177‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (4.50 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
5 kOhms @ 10 MHz
גובה (מקס')
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
השראות בתדר
100 µH @ 100 kHz