ACE1V4532-101-R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CMC 100UH 150MA 2LN 5KOHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 19 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 100 µH @ 100 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 5 kOhms @ 10 MHz 150mA DCR 2Ohm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ACE1V4532-101-R דגמים |
קטגוריה | דירוג זרם (מקס') 150mA |
יצרן Eaton - Electronics Division | התנגדות DC (DCR) (מקס') 2Ohm |
סדרה | מתח נקוב - DC 50V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סוג מסנן קו אות | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מספר הקווים 2 | גודל / מידה אורך 0.177 אינץ' x רוחב 0.126 אינץ' (4.50 מ"מ x 3.20 מ"מ) |
עכבה @ תדר 5 kOhms @ 10 MHz | גובה (מקס') 0.118 אינץ' (3.00 מ"מ) |
השראות בתדר 100 µH @ 100 kHz | מארז / תיבה אופקי, 4 פדים למעגל מודפס |