BK/ABC-18-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-3020-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BK/ABC-18-R
תיאור
FUSE CERAMIC 18A 250VAC 3AB 3AG
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
18 A 250 V AC נתיך DC מחסנית, קרמית מחייב מחזק AB‏3‏, AG‏3‏, 1/4‏ אינץ' x‏ 1/4‏-1‏ אינץ'
קטגוריה
מתח נקוב - AC
250 V
זרם ניתוק @ מתח נקוב
400A