BK/AGC-12-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-2881-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BK/AGC-12-R
תיאור
FUSE GLASS 12A 32VAC 3AB 3AG
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 A 32 V AC נתיך DC מחסנית, זכוכית מחייב מחזק AB‏3‏, AG‏3‏, 1/4‏ אינץ' x‏ 1/4‏-1‏ אינץ'
קטגוריה
זמן תגובה
ניתוק מהיר
יצרן
מארז‏ / תיבה
סדרה
זרם ניתוק @ מתח נקוב
1kA
אריזה
בתפזורת
I²t התכה
696.96
סטטוס החלק
פעיל
סוכנות הרשאות
CSA, UL
סוג ההרכבה
מחייב מחזק
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סוג נתיך
גודל / מידה
קוטר 0.250‏ אינץ' x‏ אורך 1.250‏ אינץ' (31.75‏ מ"מ x‏ 6.35‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
התנגדות קרה DC
0.006 Ohms
מתח נקוב - AC
32 V