BK/AGC-20-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-2627-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BK/AGC-20-R
תיאור
FUSE GLASS 20A 32VAC 3AB 3AG
תיאור מפורט
20 A 32 V AC נתיך DC מחסנית, זכוכית מחייב מחזק AB‏3‏, AG‏3‏, 1/4‏ אינץ' x‏ 1/4‏-1‏ אינץ'
זרם ניתוק @ מתח נקוב
1kA
I²t התכה
2440.0
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
התנגדות קרה DC
0.0034 Ohms
מתח נקוב - AC
32 V