BK/AGC-B-10 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 5,753
גיליון נתונים
דומים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 14,510
גיליון נתונים
קיים במלאי: 47
10 A 250 V AC נתיך DC מחסנית, זכוכית מחייב מחזק AB‏3‏, AG‏3‏, 1/4‏ אינץ' x‏ 1/4‏-1‏ אינץ'
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Eaton Electronics Overcurrent Protection Fuse Portfolio
BK/AGC-B-10
מק"ט מוצר של DigiKey
283-BK/AGC-B-10-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BK/AGC-B-10
תיאור
FUSE GLASS 10A 250VAC 3AB 3AG
תיאור מפורט
זרם ניתוק @ מתח נקוב
200A
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
התנגדות קרה DC
0.008 Ohms
מתח נקוב - AC
250 V