BK/GDA-500MA
מק"ט מוצר של DigiKey
283-BK/GDA-500MA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BK/GDA-500MA
תיאור
FUSE CERAMIC 500MA 250VAC 5X20MM
תיאור מפורט
500 mA 250 V AC נתיך DC מחסנית, קרמית מחייב מחזק 5 מ"מ × 20 מ"מ
קטגוריה
מתח נקוב - AC
250 V
יצרן
זמן תגובה
ניתוק מהיר
זרם ניתוק @ מתח נקוב
1.5kA
I²t התכה
0.038
סוכנות הרשאות
CCC, CSA, IMQ, SEMKO, UL
התנגדות קרה DC
0.46 Ohms