BK/GMD-1.5-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-2914-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BK/GMD-1.5-R
תיאור
FUSE GLASS 1.5A 250VAC 5X20MM
תיאור מפורט
1.5 A 250 V AC נתיך DC מחסנית, זכוכית מחייב מחזק 5 מ"מ × 20 מ"מ
קטגוריה
מתח נקוב - AC
250 V
יצרן
זמן תגובה
ניתוק איטי
זרם ניתוק @ מתח נקוב
100A
I²t התכה
25.0
סוכנות הרשאות
CSA, PSE/JET, UL
התנגדות קרה DC
0.158 Ohms