BK/MDL-12-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-2739-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BK/MDL-12-R
תיאור
FUSE GLASS 12A 32VAC 3AB 3AG
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 A 32 V AC נתיך DC מחסנית, זכוכית מחייב מחזק AB‏3‏, AG‏3‏, 1/4‏ אינץ' x‏ 1/4‏-1‏ אינץ'
קטגוריה
סוג נתיך
יצרן
דירוג זרם (אמפר)
סדרה
מתח נקוב - AC
32 V