BK/S500-10-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-2675-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BK/S500-10-R
תיאור
FUSE GLASS 10A 250VAC 5X20MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 A 250 V AC נתיך DC מחסנית, זכוכית מחייב מחזק 5 מ"מ × 20 מ"מ
קטגוריה
מתח נקוב - AC
250 V
יצרן
זמן תגובה
ניתוק מהיר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
בתפזורת
זרם ניתוק @ מתח נקוב
100A
סטטוס החלק
פעיל
סוכנות הרשאות
BSI, CSA, cULus, SEMKO, VDE
סוג ההרכבה
מחייב מחזק
גודל / מידה
קוטר 0.205‏ אינץ' x‏ אורך 0.787‏ אינץ' (20.00‏ מ"מ x‏ 5.20‏ מ"מ)
סוג נתיך
התנגדות קרה DC
0.008 Ohms