BK1/S500-1.25-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-3283-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BK1/S500-1.25-R
תיאור
FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.25 A 250 V AC נתיך DC מחסנית, זכוכית מחייב מחזק 5 מ"מ × 20 מ"מ
קטגוריה
מתח נקוב - AC
250 V
יצרן
זמן תגובה
ניתוק מהיר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
בתפזורת
זרם ניתוק @ מתח נקוב
35A
סטטוס החלק
פעיל
I²t התכה
0.84
סוג ההרכבה
מחייב מחזק
סוכנות הרשאות
BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE
סוג נתיך
גודל / מידה
קוטר 0.205‏ אינץ' x‏ אורך 0.787‏ אינץ' (20.00‏ מ"מ x‏ 5.20‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
התנגדות קרה DC
0.096 Ohms