BK1/S500-250-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-BK1/S500-250-R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BK1/S500-250-R
תיאור
FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
תיאור מפורט
250 mA 250 V AC נתיך DC מחסנית, זכוכית מחייב מחזק 5 מ"מ × 20 מ"מ
קטגוריה
מתח נקוב - AC
250 V
זרם ניתוק @ מתח נקוב
35A
I²t התכה
0.28
התנגדות קרה DC
4.3 Ohms