BK1/S500-3.15-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-BK1/S500-3.15-R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BK1/S500-3.15-R
תיאור
FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
תיאור מפורט
3.15 A 250 V AC נתיך DC מחסנית, זכוכית מחייב מחזק 5 מ"מ × 20 מ"מ
קטגוריה
מתח נקוב - AC
250 V
זרם ניתוק @ מתח נקוב
35A
I²t התכה
13.0
התנגדות קרה DC
0.025 Ohms