BK1/S501-2.5-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-3290-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BK1/S501-2.5-R
תיאור
FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM
תיאור מפורט
2.5 A 250 V AC נתיך DC מחסנית, קרמית מחייב מחזק 5 מ"מ × 20 מ"מ
קטגוריה
מתח נקוב - AC
250 V
זרם ניתוק @ מתח נקוב
1.5kA
I²t התכה
3.9
סוכנות הרשאות
BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, MITI/JET, SEMKO, VDE
התנגדות קרה DC
0.053 Ohms