CB61F12A-TR2
מק"ט מוצר של DigiKey
283-5180-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-5180-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-5180-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CB61F12A-TR2
תיאור
FUSE BRD MNT 12A 125VAC/VDC 2SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 A 125 V AC 125 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית ‎2-SMD‏, פס עם קצה ריבועי
קטגוריה
מתח נקוב - DC
יצרן
זמן תגובה
ניתוק מהיר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם ניתוק @ מתח נקוב
50A AC, 300A DC
סטטוס החלק
פעיל
I²t התכה
40.0
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוכנות הרשאות
CQC‏, cULus‏
סוג נתיך
גודל / מידה
אורך 0.240 אינץ' ‏x‏ רוחב 0.101 אינץ'‏ x‏ גובה 0.101 אינץ'‏ (6.10‏ מ"מ x‏ 2.57‏ מ"מ x‏ 2.57‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
התנגדות קרה DC
0.005 Ohms
מתח נקוב - AC
125 V