DR1050-560-R
מק"ט מוצר של DigiKey
513-1420-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
513-1420-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
513-1420-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DR1050-560-R
תיאור
FIXED IND 56UH 1.96A 123 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
56 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.96 A ‎123mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DR1050-560-R דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
1.94A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎123mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.413‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.50 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
טולרנס
±30%