DR125-3R3-R
מק"ט מוצר של DigiKey
513-1529-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
513-1529-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
513-1529-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DR125-3R3-R
תיאור
FIXED IND 3.3UH 9.26A 6.3 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.3 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 9.26 A 6.3mOhm לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DR125-3R3-R דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
12.7A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
6.3mOhm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.492‏ אינץ' x‏ רוחב 0.492‏ אינץ' (12.50 מ"מ x‏ 12.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%