DR125-4R7-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-DR125-4R7-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-DR125-4R7-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-DR125-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DR125-4R7-R
תיאור
FIXED IND 4.7UH 7.18A 10.5 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 7.18 A 10.5mOhm לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
DR125-4R7-R דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
9.71A
התנגדות DC‏ (DCR)
10.5mOhm
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
גודל / מידה
אורך 0.492‏ אינץ' x‏ רוחב 0.492‏ אינץ' (12.50 מ"מ x‏ 12.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%