DR127-330-R
מק"ט מוצר של DigiKey
513-1047-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
513-1047-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
513-1047-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DR127-330-R
תיאור
FIXED IND 33UH 3.23A 60 MOHM SMD
תיאור מפורט
33 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 3.23 A 60mOhm לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
DR127-330-R דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
6.22A
התנגדות DC‏ (DCR)
60mOhm
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%