DR73-331-R
מק"ט מוצר של DigiKey
513-1817-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
513-1817-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
513-1817-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DR73-331-R
תיאור
FIXED IND 330UH 420MA 1.59 OHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 420 mA 1.59Ohm לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DR73-331-R דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
440mA
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
1.59Ohm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.299‏ אינץ' x‏ רוחב 0.299‏ אינץ' (7.60 מ"מ x‏ 7.60‏ מ"מ)
טולרנס
±20%