DR73-331-R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 330UH 420MA 1.59 OHM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 24 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 330 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 420 mA 1.59Ohm לא-סטנדרטי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | DR73-331-R דגמים |
קטגוריה | (Isat) זרם - רוויה 440mA |
יצרן | סיכוך מסוכך |
סדרה | התנגדות DC (DCR) 1.59Ohm |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
סוג ליבת תוף, חוט מלופף | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
חומר - ליבה | מארז / תיבה לא-סטנדרטי |
השראות | גודל / מידה אורך 0.299 אינץ' x רוחב 0.299 אינץ' (7.60 מ"מ x 7.60 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גובה - מקובע (מרבי) 0.140 אינץ' (3.55 מ"מ) |