DRA127-8R2-R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 8.2UH 6.33A 16 MOHM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 20 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 8.2 µH מסוכך חוט מלופף משרן 6.33 A 16mOhm לא-סטנדרטי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | DRA127-8R2-R דגמים |
קטגוריה | סיכוך מסוכך |
יצרן | התנגדות DC (DCR) 16mOhm |
סדרה | ערכים נקובים AEC-Q200 |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 165°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
סוג חוט מלופף | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
השראות | מארז / תיבה לא-סטנדרטי |
טולרנס ±20% | גודל / מידה אורך 0.492 אינץ' x רוחב 0.492 אינץ' (12.50 מ"מ x 12.50 מ"מ) |
דירוג זרם (אמפר) | גובה - מקובע (מרבי) 0.315 אינץ' (8.00 מ"מ) |
(Isat) זרם - רוויה 12.2A |