DRA127-8R2-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-DRA127-8R2-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-DRA127-8R2-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-DRA127-8R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DRA127-8R2-R
תיאור
FIXED IND 8.2UH 6.33A 16 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8.2 µH מסוכך חוט מלופף משרן 6.33 A 16mOhm לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DRA127-8R2-R דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
16mOhm
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 165°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.492‏ אינץ' x‏ רוחב 0.492‏ אינץ' (12.50 מ"מ x‏ 12.50‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
12.2A